Zoznam členov OZ

Členovia občianskeho združenia Slovenská národná rada obrodenia

 

Poradie

Meno

Okres

1.

 

Ľubomír Schmida

Ružomberok

2.

 

Ing. Pavol Pijak

Kysucké Nové Mesto

3.

 

Mgr. Anton Kodaj

Ružomberok

4.

 

MUDr. Mária Kodajová

Dolný Kubín

5.

 

Jozef Prílepok

Ružomberok

6.

 

Dana Koteková

Dolný Kubín

7.

 

Milan Klopačka

Ružomberok

8.

 

Jozef Klopačka

Ružomberok

9.

 

Milan Garaj

Námestovo

10.

 

Karol Dzuriak

Ružomberok

11.

 

Ján Bošanský

Bratislava

12.

 

Zuzana Furiková

Martin

13.

 

Ján Tóth

Nitra

14.

 

Ing. Miroslav Gráner

Levice

15.

 

Beáta Ivanová

Levice

16.

 

Marek Baláž

Prievidza

17.

 

Radka Balážová

Prievidza

18.

 

Blanka Veselovská

Ružomberok

19.

 

Alexandra Olejníková

Ružomberok

20.

 

Marcel Maskaľ

Košice III.

21.

 

Jaroslav Novotný

Sabinov

22.

 

Michal Tomly

Ružomberok

23.

 

Ing. Jaroslav Janoušek

Rožňava

24.

 

Vasiľ Demko

Košice

25.

 

Jozef Soboňa

Nové Zámky

26.

 

Jozef Blaško

Nitra

27.

 

Milan Belan

Kysucké Nové Mesto

28.

 

Marián Solomon

Kysucké Nové Mesto

29.

 

Rudolf Weiss

Košice

30.

 

Miloš Rusiňák

Košice

31.

 

Andrea Šimková

Prievidza

32.

 

Doc. Ján Dudáš, DrSc.

Košice

33.

 

Jozef Čecho- NSJS o.z.

Prievidza

34.

 

Marián Filip

Hlohovec

35.

 

Igor Žarnovický

Martin

36.

 

Dušan Štígel

Martin

37.

 

Radoslav Oravec

Nové Zámky

38.

 

RNDr. Pavel Smutný

Banská Štiavnica

39.

 

Janka Hriňáková

Poprad

40.

 

Valér Fabčin

Žilina

41.

 

Judita Blašková

Dunajská Streda

42.

 

Erik Blaško

Nitra

43.

 

Luc Frateur

Nitra

44.

 

Magda Bačová

Nitra

45.

 

Vladimíra Bruchtelová

Nitra

46.

 

Ján Dudaš

Košice-okolie

47.

 

Tatiana Podolská

Nitra

48.

 

Iveta Remeníková

Ružomberok

49.

 

Maroš Chominec;

Prešov

50.

Martin Kozma

Prešov

 

51.

Zuzana Hanušinová

Prešov

 

52.

Róbert Garaj

Prešov

 

53.

Ján Klobušický

Vranov nad Topľov

 

54.

Michal Imre

Bardejov

 

55.

Eduard

Liptovský Mikuláš

 

56.

Pavol Poláček

Prešov

 

57.

Jana Bérešová

Levice

 

58.

Ján Macho

Prievidza

 

59.

Jozef Žiak

Žiar nad Hronom

 

60.

Róbert Studený

Nitra

 

61.

Ľubomír Morava

Pelhřimov

 

62.

Andrej Belaj

Šaľa

 

63.

Tomáš Bařinka

Olomouc

 

64.

Adam Hubocký

Olomouc

 

65.

Zuzana Bobová

Banská Štiavnica

 

66.

Jaroslav Mazour

Plzeň

 

67.

Dagmar Mazourová

Plzeň

 

68.

Slávo Buci

Banská Štiavnica

 

69.

Mária Hamžíková

Martin

 

70.

Róbert Raška

Pezinok

 

71.

Zlata Rašková

Pezinok

 

72.

Ján Krivulčík

Dolný Kubín

 

73.

Daniela Prílepková

Dolný Kubín

 

74.

Marek Balúch

Spišská nová Ves

 

75.

Mária Mrváňová

Turčianske Teplice

 

76.

Mário Alfano

Levice

 

77.

Anna Abelová

Martin

 

78.

Jitka Nosáková

Nitra

 

79.

Martin Nosák

Nitra

 

80.

Terézia Alaksevová

Nové Zámky

 

81.

Daniel Hajtáš

Malacky

 

82.

Lenka Hajtášová

Malacky

 

83.

Pavel Štrba

Dolný Kubín

 

84.

Stanislav Dudlík

Topolčany

 

85.

Monika Brišáková

Ružomberok

 

86.

Mgr. Ing. Miloslava Kollárová

Galanta

 

87.

Marián Takáč

Galanta

 

88.

Andrej Murgaš

Žiar nad Hronom

 

89.

Monika Bónová

Levice

 

90.

Mária Pakancová

Žilina

 

91.

Mária Jacková

Ružomberok

 

92.

Michal Schmida

Ružomberok

 

93.

Kamil Lučanský

Košice

 

94.

Ing. Jozef Mihalčin

Vranov nad Topľou